nubip KN

Хороший програміст — це той, хто дивиться в обидва боки,

переходячи дорогу з одностороннім рухом.

Даг Ліндер

 

Навчальна практика з дисципліни "Вступ до спеціальності" проводиться з метою ознайомлення здобувачів освіти з сучасним станом інформаційних технологій, системою фахової передвищої освіти в Україні, організацією навчального та виховного процесу в Боярському ФК НУБіП України. При цьому дається загальна характеристика циклу дисциплін, що вивчаються в процесі опанування майбутньої спеціальності.

Так як основна увага акцентувалася на компетенціях, якими повинен оволодіти фаховий молодший бакалавр з комп’ютерних наук, то на практиці студенти групи КН-20 мали змогу пройти професійний тест на визначення свого місця у ІТ-сфері, пограти в ігри, дослідити шлях успіху відомих ІТ- компаній.

У рамках практики здобувачі освіти відвідали факультет інформаційних технологій НУБіП України. Під час зустрічі декан факультету Олена Григорівна Глазунова ознайомила студентів з матеріально-технічною базою та особливостями навчання в університеті, розповіла про формування професійного світогляду майбутнього фахівця з інформаційних технологій, про його сутність і роль у сучасному суспільстві, зокрема зосередила увагу на soft і hard skills айтішніків.

 

Ірина Семенюта, викладач