Ось і настав довгожданний День знань - день зустрічей, день усмішок, знайомств, насподіванок. У Боярському коледжі екології і природних ресурсів НУБіП України існує добра традиція зустрічати початок нового навчального року як велике і радісне свято. 

Чимало   студентів цього дня переступили поріг рідної альма-матер: хто вперше, а хто востаннє.  До дружної студентської родини коледжу вливається нова, вже 117 хвиля першокурсників. Відкрив свято традиційний парад першокурсників та їх класних керівників.

З нагоди свята Дня знань з вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Сергій Кропивко. Почесними гостями свята були: Микола Доля, декан факультету захисту рослин, біотехнологій та екології НУБіП України; Тарас Євсюков, декан факультету землевпорядкування НУБіП України; Олена Глазунова, декан факультету комп'ютерних наук і економічної кібернетики НУБіП України; Віктор Свинчук, доцент кафедри таксації лісу та лісового менеджменту НУБіП України; Тетяна Кочкова, заступник Боярського міського голови

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих за Незалежність та свободу України, приєдналися до Молитви за Україну, мир і спокій!

Старшокурсники побажали юній зміні відмінного навчання, сумлінного ставлення до обов'язків студента, примноження традицій коледжу та гідно нести звання студента Боярського коледжу екології і природних ресурсів!

 

Гапонюк Наталія, завідувач методичним кабінетом