7 жовтня 2019 р. студенти випускного курсу Боярського коледжу спеціальності: «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали кафедру фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Наші студенти, майбутні абітурієнти НУБіП України, ознайомилися з роботою навчальної лабораторії кафедри фінансів, нової навчально-наукової лабораторії TOPAS, лекційними аудиторіями та мали можливість поспілкуватися з завідувачем кафедри та викладачами у форматі «питання – відповідь».

Студентам розповіли переваги навчання в НУБіП України, зокрема на економічному факультеті за спеціальністю «Фінанси, банківська справа та страхування».

Зустріч викликала багато питань щодо наявності державних місць, правил прийому та оплати навчання в університеті, умови проживанння в гуртожитках, перспективи працевлаштування, про можливості проходження практики за кордоном, культурно-масову роботу. На всі питання вони отримали кваліфіковані та вичерпні відповіді.

Приємно відмітити, що легка атмосфера спілкування  допомагає молоді визначитися з майбутньою спеціальністю та усвідомити важливість свого вибору.

 

Рубан О.О., викладач