Протягом 13–14 вересня 2018 року на базі Липковатівського аграрного коледжу проходитиме практичний семінар для директорів технікумів та коледжів «Підвищення ефективного ведення сільськогосподарського виробництва та використання земельних і майнових ресурсів закладу освіти для поліпшення якості підготовки фахівців». У ньому бере участь директор нашого навчального закладу Сергій Кропивко.

 

Захід проводиться з метою ознайомлення керівників навчальних закладів з ефективним веденням сільськогосподарського виробництва та використання майнових і земельних ресурсів для підвищення якості підготовки фахівців

Перед початком роботи учасників привітали Іщенко Т.Д., в.о. директора НМЦ «Агроосвіта» та Будько І.Р., начальник сектору аграрної освіти Міністерства освіти і науки України

Про важливість підвищення ефективності практичної підготовки студентів у технікумах і коледжах доповів Хоменко М.П., заступник директора НМЦ «Агроосвіта».

Господарі діляться досвідом роботи Липковатівського аграрного коледжу.

Учасники практичного семінару дізнаються про особливості використання єдиного майнового комплексу та земельних ресурсів для підвищення ефективності діяльності закладів вищої освіти та якості практичної підготовки фахівців (Таркан М.П., директор Липковатівського аграрного коледжу) і матеріально-технічної бази коледжу для проведення практичного навчання (Головешко В.В., заступник директора з навчальної роботи Липковатівського аграрного коледжу).

Учасники матимуть нагоду ознайомитися з матеріально-технічною база навчального корпусу та гуртожитків;   токовим господарством та організацією практичної підготовки; клінікою ветеринарної медицини та навчально-виробничої ферми; машинно-тракторним парком та цехами переробки сільськогосподарської продукції.

14 вересня будуть розглянуті питання щодо особливостей використання земельних ресурсів закладів вищої освіти і правові виклики сьогодення (Леськів І.Ю., директор Бучацького коледжу Подільського ДАТУ.

Які особливості правового регулювання передачі землі в оренду або спільного обробітку поділяться досвідом Зелений В.М., директор Верхньодніпровського коледжу Дніпровського ДАЕУ і Рудаков Ю.М., директор Новомосковського коледжу Дніпровського ДАЕУ.

Про шляхи удосконалення використання земель та перспективи розвитку інституту учасникам повідомлять Лукач В.В., директор ВП НУБіП України «Ніжинський агротехнічний інститут» і Литвиненко А.В., директор Глухівського агротехнічного інституту імені С.А. Ковпака Сумського НАУ.

Під час круглого столу будуть підбиті підсумки семінару.