СКЛАД РАДИ РОБОТОДАВЦІВ:

2

Ірклієнко Сергій Петрович – Голова Ради роботодавців, кандидат сільськогосподарських наук, директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства;

1  Сулейманова Майя Віталіївна – заступник голови, керуюча Вишнівським відділенням КГРУ АТ КБ «Приватбанк»;

 

yaschenko  Ященко Лариса Дмитрівна – секретар ради, завідувач лабораторії «Відкритого ґрунту» Боярського ФК НУБіП України.

 

 

І секція (Комп’ютерні науки, Геодезія та землеустрій, Транспортні технології):

  1. Кропивко Сергій Володимирович - директор коледжу
  2. Процевська Світлана Василівна - заступник директора КП «Київський інститут земельних відносин», начальник управляння з виконання міської цільової програми;
  3. Скорик Микола Анатолійович - приватний підприємець у сфері геодезії та землеустрою
  4. Стрілець Микола Володимирович - директор ПрАТ «Боярське автотранспортне підприємство»
  5. Радигін Мар’ян Віталійович - директор ТОВ «ВОЙО»
  6. Літвінов Антон - програміст ТОВ «ВОЙО»
  7. Пенцак Т етяна Олегівна - керівник відділу бізнес-аналізу «Аякс Системс».

 

ІІ секція (Садово-паркове господарство, Лісове господарство):

  1. Ірклієнко Сергій Петрович - директор Українського центру підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів лісового господарства
  2. Карпук Анатолій Іванович - директор ВП НУБіП України «Боярська лісова дослідна станція»;
  3. Золотаревський Роман Михайлович - директор центру садівництва «Єва»;
  4. Тасаж Антон Михайлович - директор ТОВ «ЕКО-Ландшафт;
  5. Грицишин Наталія Михайлівна - завідувач технічного відділення;

 

ІІІ секція (Економіка, Фінанси, банківська справа та страхування, Менеджмент, Маркетинг):

  1. Сулейманова Майя Віталіївна - керуюча Вишнівським відділенням КГРУ АТ КБ «Приватбанк»;
  2. Іванов Андрій Вікторович - директор Києво-Святошинського районного центру зайнятості;
  3. Артеменко Максим Михайлович - директор ТОВ «АКО ЕКСПЕРТ»
  4. Плужник Любов Іванівна - менеджер по персоналу ТОВ «Епіцентр К»;
  5. Ромашко Тетяна Володимирівна - керівник проектів з управління персоналом ТОВ «Регіональна газова компанія»
  6. Ємець Юлія Володимирівна - керівник відділу персоналу ТОВ "Експансія" FOZZY-GROUP;
  7. Данильченко Юлія Олегівна - головний бухгалтер, ТОВ «Інститут агробіології»;
  8. Якимовський Руслан Вікторович - завідувач відділення агроекології та економіки;

 

IV секція (Агрономія, Екологія):

  1. Ткаченко Микола Адамович - доктора сільськогосподарських наук, члена- кореспондента НААН . заступник директора з наукової роботи, Національного наукового центру «Інститут землеробства НААН»;
  2. Дребот Оксана Іванівна - директорка Інституту агроекології і природокористування НААН України;
  3. Нагорний Віталій Іванович - керівник відділу біологічних досліджень компанії «Сингента Україна».
  4. Ященко Лариса Дмитрівна - завідувач лабораторії «Відкритого грунту»