Предмет/ДисциплінаВикладачКод доступу в ClassroomНМКДУмови доступу
Хімія (природничі науки) (1-й курс) Іванченко Тетяна Іванівна iqoqww6 Застосовується у навчальному процесі Обліковий запис workspace
Українська мова (1-й курс) Сідорова Наталія Володимирівна n7jn2hb Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Українська література (1-й курс) Сідорова Наталія Володимирівна kr27oeq Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Історія: Україна і світ (1-й курс) Радченко Людмила Сергіївна f3kbzsy Застосовується у навчальному процесі Обліковий запис workspace
Господарське право (3-й курс) Пушкар Тетяна Олексіївна gtaefxy Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Основи правознавства (2-й курс) Пушкар Тетяна Олексіївна c5zoys4 Застосовується у навчальному процесі Обліковий запис workspace
Вища математика (3-й курс) Комісаренко Людмила Михайлівна 4fz4pkl Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Економічний аналіз (4-й курс) Пінчук Світлана Станіславівна bj5mqw4 Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Економіка підприємства (3-й курс) Пінчук Світлана Станіславівна 45ljio2 Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія) (1-й курс) Комісаренко Людмила Михайлівна 2gv7ulx Розробляється Особистий обліковий запис google
Статистика (2-й курс) Пінчук Світлана Станіславівна fnfisbz Розробляється Особистий обліковий запис google
Історія: Україна і світ (2-й курс) Радченко Людмила Сергіївна tso5ogi Застосовується у навчальному процесі Обліковий запис workspace
Фінанси підприємств (4-й курс) Соколова Евеліна Олександрівна qpbvmu4 Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Технологія галузі (розділ тваринництво) (2-й курс) Войналович Микола Володимирович jgdyfas Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Технології (Краса та здоров'я) (1-й курс) Суінова Діана Михайлівна kq7bkxn Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Екологія (2-й курс поповнення) Суінова Діана Михайлівна e5q5js2 Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Технологія зберігання і переробки с.г. продукції (3-й курс поповнення) Стороженко Надія Михайлівна vxs52au Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Технологія галузі (рослинництво) (2-й курс поповнення) Стороженко Надія Михайлівна rhbiuja Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Технологія галузі (Механізація) (2-й курс поповнення) Кропивко Сергій Володимирович dlprl7c Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Соціологія (Громадянська освіта) (2-й курс) Мікоянчик Олена Петрівна bwvbji3 Застосовується у навчальному процесі Особистий обліковий запис google
Основи психології (2-й курс) Олександренко Світлана Олексіївна unflr5e Розробляється Особистий обліковий запис google
Зарубіжна література (1-й курс) Олександренко Світлана Олексіївна zqtigvl Розробляється Особистий обліковий запис google

 

 

 

СКЛАД СТИПЕНДІАЛЬНОЇ КОМІСІЇ:

 

Голова комісії: Кропивко Сергій Володимирович, директор коледжу;

Заступник голови: Сидорко Віктор Петрович, заступник директора з навчальної роботи;

Секретар комісії – Майструк Яна Олексіївна, секретар друкарка технічного відділення;

Члени комісії:

Гетманьчик Іванна Петрівна, заступник директора з виховної роботи;

Цибулян Тетяна Іванівна, головний бухгалтер;

Грицишин Наталія Михайлівна., завідувач технічного відділення;

Якимовський Руслан Вікторович, завідувач відділення економіки, заступник голови профкому;

Роздорожний Павло Андрійович, завідувач відділення природних ресурсів;

Гнатюк Назарій, студент групи А-20, голова студентської ради коледжу;

Краснопюр Катерина, студентка групи ГЗ-19, член студентської ради;

Литовченко Валентин, студент групи КН-19, член студентської ради;

Труба Вікторія, студентка групи Ф-20, член студентської ради;

Мироненко Катерина, студентка групи МД-20, член студентської ради;

Ярута Марина, студентка групи СП-20, член студентської ради.

 

galochka1Наказ про склад стипендіальної комісії

galochka1Положення  про стипендіальну комісію 

 rozdoroznii1.jpg    

Роздорожний Павло Анрійович 

Завідуючий відділення природних ресурсів 

Викладач першої кваліфікаційної категорії

Тел: (04598) 32-794

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса: навчальний корпус № 2, к.208

 

    Відділення природних ресурсів створено у 2022 році шляхом проведення реорганізації структури коледжу. 

    До складу відділення входять дві циклові комісії:

СПЕЦІАЛЬНОСТІ:
Екологія  101 ЕКОЛОГІЯ
агрономія  201 АГРОНОМІЯ
 Л

205 ЛІСОВЕ ГОСПОДАРСТВО 

 СП

206 САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО