Година Землі – щорічна міжнародна подія, започаткована Всесвітнім фондом природи (WWF), котра закликає людей вимкнути в останню суботу березня необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем планети.

Другий рік поспіль мільйони людей відзначатимуть Годину Землі у сімейному колі. Локдаун позбавив нас публічних заходів, але відкрив шлях до нових ідей.

Цієї суботи, 27 березня, ми присвятимо одну годину планеті — зосередимо свою увагу і дії на її збереженні!

В Україні Година Землі 2021 присвячена старовіковим лісам — майже недоторканим територіям переважно в Карпатах і на Поліссі Вони — головний прихисток для червонокнижних видів тварин і рослин. За оцінкою WWF, в Україні залишилося приблизно 100 тисяч гектарів таких лісів, але понад третина з них ще не отримала достатнього природоохоронного статусу.

У суботу, 27 березня з 20:30 до 21:30 символічно вимкни освітлення та електронні прилади-повністю або частково. У цей день так зроблять мільйони людей на знак єдності та турботи про майбутнє Планети.

А вже з сьогодні - офіційна сторінка Години Землі 2021 в Україні!

https://wwf.ua/earth-hour/

Година Землі завжди відбувалася завдяки енергії від людей. І навіть за умов глобального локдауну, кожен з нас може мати вплив – зі своєї домівки та онлайн. Де б ми не були, ми можемо присвятити цю годину планеті та нашому майбутньому.

Детальніше про акцію можна дізнатися за посиланням: https://wwf.ua/earth-hour/earth-hour-home/

Приєднуйтеся до відзначення Години Землі!!!

Підтримай збереження старовікових лісів України!!!

Підтримаємо Годину Землі разом!!!

#годиназемлі

#earthhour

#eh2021

#годиназемлі2021

#eco_odeku

           #БоярськийфаховийколеджНУБіПУкраїни

1