05.09.2022 року Боярський фаховий коледж розпочав навчання у змішаній формі навчання. Студенти нового набору зустрілися з одногрупниками та адміністрацією коледжу.

З вітальним словом до першокурсників, викладацького колективу та всіх присутніх звернувся директор коледжу Сергій КРОПИВКО, який побажав здоров’я, перемоги, миру, успіхів, злагоди та розповів як поводитись під час воєнного стану.

Розклад занять студентів в умовах воєнного стану сформовано з урахуванням безпекової складової.

Працівники коледжу забезпечують дотримання карантинних вимог і слідкують за виконанням правил поведінки під час сигналів повітряної тривоги.

Надалі хочемо, щоб студентське життя, крім навчального процесу, було розбавлене активним студентським дозвіллям. Саме дозвілля об’єднує та формує молодь та здоровий спосіб життя.

Зустріч пройшла у невимушеній доброзичливій атмосфері. Тож хочеться побажати, щоб ця позитивна енергія залишалася зі студентами нового набору протягом усього року.

Нехай нинішній навчальний рік відкриє перед усіма студентами нові горизонти пізнання себе й світу, викладачів надихне успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.

 

Усім нам Перемоги і Миру!

Слава ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!

 

Іванна ГЕТМАНЬЧИК,

заступник директора з виховної роботи