11 вересня 2022 року ми відзначаємо важливу дату – день народження Всесвітнього фонду природи.

На сьогодні це найбільша у світі неурядова міжнародна природоохоронна організація, зусилля якої спрямовані на вирішення актуальних природоохоронних проблем у всіх куточках світу. WWF – унікальна організація, яка здійснює свою діяльність як на місцевому, так і на міжнародному рівні.

На жаль, в нашій країні досі триває війна, яка змінює життя, приносить багато страждань та втрат. Але такі організації як WWF беруть участь в обговореннях програм відбудови, дивляться у майбутнє, коли після завершення воєнних дій фокус уваги зміститься на відновлення України. Більше дізнатись про останні новини можна за посиланням: https://wwf.ua/

Спільнота Eko-молодь&Ukraine Одеського державного екологічного університету організувалала традиційний флешмоб, присвячений дню народження WWF. Ви можете поділитись світлиною з вашим домашнім улюбленцем – тим, хто виконує роль антистрес-терапії під час війни й кого ви любите. Або ви можете поділитись світлиною природи – вашим улюбленим парком, садом або просто гарним пейзажем – й поділитись вашими думками про зелене майбутнє України, яким ви його бачите.

Активними учасниками флешмобу стали здобувачки освіти спеціальності 101 Екологія Попадюк Каріна з групи Е-19 та Радок Іванна з групи Е-21.

#eco_odeku #wwf_2022

#Боярськийфаховийколедж

Будьте #ECO разом із #ОДЕКУ! Разом до Перемоги

Керівник гуртка «ЕКОСФЕРА»

Надія МАНІШЕВСЬКА