Боярський фаховий коледж НУБіП України проводиться набір на курси підготовки водіїв транспортних засобів категорії "В".

Підготовка водіїв транспортних засобів категорії "В" проводиться за програмою погодженою Начальником територіального сервісного центру 3246 та затвердженої Директором Регіонального сервісного центру МВС в Київській області та поділяється на два етапи: теоретичний модуль та практичний модуль.

Початок занять з теоретичного модуля програми, погодженої Начальником територіального сервісного центру 3246 та затвердженої Директором Регіонального сервісного центру МВС в Київській області, орієнтовно з 10 жовтня 2022 року. Заняття проводяться дистанційно.

Програма теоретичного модуля включає навчальні розділи: «Основи законодавства у сфері безпеки дорожнього руху», «Основи керування транспортними засобами і вимоги до безпеки дорожнього руху», «Будова і технічне обслуговування транспортного засобу», «Етика (психологічні основи) водія транспортного засобу». Загальний обсяг теоретичного модуля 64 години на групу. Після завершення навчання слухачі повинні здати теоретичний іспит у Територіальному сервісному центрі та отримати свідоцтво і тільки після цього слухача зараховують на практичний модуль.

Програма практичного модуля включає навчальний розділ “Практичне керування транспортними засобами категорії В”. Загальний обсяг – 40 годин на одну особу.

На період завершення навчання слухачеві повинно виповнитися 18 років. Детальна інформації щодо діяльності курсів за телефонами: 067-964-31-97 та 067- 596-65-15 або на електронну адресу vsidorko@ukr.net чи Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Вартість курсів підготовки водіїв транспортних засобів категорії "В":

ü    теоретичний модуль – 2 000 гривень;

ü    практичний модуль: для студентів та працівників Коледжу – 3 900 гривень; для сторонніх осіб – 4 900 гривень.