24-25 січня 2023 року у Відокремленому структурному підрозділі «Боярський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів освіти спеціальності 206 Садово-паркове господарство денної та заочної форми навчання груп СП-19 та СПз-20.
Комісію із захисту кваліфікаційних робіт очолив професор, доктор с.-г. наук НУБіП України Сергій КОВАЛЕВСЬКИЙ та члени комісії: Руслана ТАТАРЧУК - к. с.-г. наук, викладач - методист, Роман ТАСАЖ - викладач – методист.
Цьогоріч здобувачі освіти вперше виконували кваліфікаційні роботи в умовах воєнного стану. Але і це не завадило їм вибрати цікаву та різноманітну тематику з озеленення та реконструкції території присадибних ділянок, лікарень, шкіл; створення та догляд за газоном, а також варіанти озеленення могильних ділянок.
Здобувачі освіти з великим задоволенням презентували та захищали свої дизайнерські проєкти різних об’єктів озеленення. Відмічено, що роботи здобувачів освіти підготовлені на належному рівні, з гарним технічним супроводом та наглядним кресленням (опорний план, генеральний план, розбивочне креслення, посадкове креслення). Особливо вдалою та продуманою розробкою відрізнялись проєкти: Юлії ДІДУШКО, Андрія ЖЕЛІЗНЯКА, Анни МИХАЙЛЕНКО, Миколи МАТЕЙЧУКА. Та і проєкти інших студентів були креативними, відповідали сучасним нормативам, технологіям та модним тенденціям.
За результатами захисту кваліфікаційних робіт здобувачі освіти підтвердили, що їх рівень підготовки повною мірою відповідає вимогам освітньо-професійної програми 206 Садово-паркове господарство та присвоєнню кваліфікації фахівця садово-паркового господарства.
Нехай щастить у професійному житті !!!
 

Руслана ТАТАРЧУК, викладач садово-паркових дисциплін