З метою ознайомлення випускників шкіл зі спеціальностями, за яким можна отримати престижну і затребувану професію, продовжити навчання в НУБіП України, матеріально-технічною базою Боярського фахового коледжу 25 січня 2023 року відповідальна секретар приймальної комісії Ілона ПАШЕНЦЕВА та голова циклової комісії економічних дисциплін Людмила АЛЄКСОВА відвідали заклади середньої освіти Білоцерківського району (Ковалівський ліцей, Пологівський ліцей, Устимівський ЗЗСО та Вінницько-Ставську гімназію). Під час зустрічей викладачі акцентували увагу на тому, наскільки важливо сьогодні здобути освіту, щоб бути фахівцем високого рівня, затребуваним на ринку праці, мати гідну заробітну плату і можливість реалізації своїх професійних планів. Ілона ПАШЕНЦЕВА розповіла випускникам про Правила прийому до Коледжу, вступні випробування, студентське містечко та запросила на День відкритих дверей, який відбудеться 23 лютого о 12 год в онлайн-режимі на офіційній сторінці Facebook.

Висловлюємо щиру вдячність директорам закладів освіти, а саме: НЕСТЕРЕНКО Наталі Василівні, ЛОБКО Валентині Олександрівні, ВДОВИЧЕНКО Тамарі Миколаївні та ГНІДЕНКО Любові Олександрівна за гостинний прийом, гідне виховання підростаючого покоління та подальшу співпрацю з нашим навчальним закладом.

Боярський фаховий коледж – це крок у майбутнє, а якщо Ви мрієте зробити крок у нове і цікаве життя, зануритися у захоплюючу хвилю нових знайомств, вражень, відкриттів – розпочніть писати нову цікаву сторінку власного життя разом з нами!

ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України" чекає саме на Вас!

 

Ілона ПАШЕНЦЕВА,

відповідальна секретар приймальної комісії