Честь і славу закладу освіти приносять його випускники. Ці слова сповна характеризують Боярський фаховий коледж НУБіП України і, зокрема, спеціальність Геодезія та землеустрій.
Хай тільки за 30-літню, але вже історію, рідні стіни покинули більш ніж 1200 випускників денної та заочної форм навчання, отримавши диплом молодшого спеціаліста, а незабаром і фахового молодшого бакалавра.
Для того, щоб випускники поринули у спогади тих щасливих студентських років ми декілька днів постіль на сторінках фейсбук розміщували світлини від першого випуску до сьогодення.
Плине час, а ми спостерігаємо як змінюються покоління і з’являються нові особистості. Кожен з них обрав свій шлях – шлях до нових можливостей та перспектив професійного росту.
Викладачі циклової комісії провели клопітку роботу і створили альманах «Згадати все: 30 років успіху та визнання», який присвячений історії відкриття спеціальності. У роботі висвітлено минуле і сучасність з моменту відкриття до сьогодення. Подано опис відкриття спеціальності, розповідається про завідувачів відділення, кращих викладачів циклової комісії, студентів, які навчались та подані документальні матеріали. Більш детально з альманахом можна ознайомитись за посиланням. https://drive.google.com/file/d/1Vav4rM_hrs6kncH1lxdyLLkkMQEE1ZRo/view
 
Наталія СИДОРКО, викладач
 
1