Під час проведення тижня циклової комісії технічних дисциплін 16 березня 2023 року в актовій залі коледжу відбувся молодіжний конкурс «Хто зверху?».  Хто розумніший студенти третього чи четвертого курсу? - відповідь на поставлене питання дасть журі.
Директор коледжу Сергій КРОПИВКО привітав учасників і побажав всім присутнім миру, перемоги, добра, любові, здоров’я, благополуччя, успіхів, творчого натхнення, невпинної жаги до знань, а також прагнення до навчання і змін на благо розвитку Боярського фахового коледжу та розбудови нашої держави.
Змагання відбулися між командами третього і четвертого курсів. На шляху до перемоги кожна команда пройшла 6 раундів, у кожному з яких максимальна кількість балів, яку могли отримати учасники – 10 балів. Учасники «Хто зверху?» відповідали на питання, які безпосередньо стосувались спеціальності «Геодезія та землеустрій». Між раундами звучали музичні вітання від солістів та запальні танці хореографічного колективу «FLY».
У результаті перемогла «дружба», бо обидві команди набрали однакову кількість балів. По завершенню гри всі учасники були нагороджені подарунками! 
Бути землевпорядником – це означає правильно обрати свою професію. Стати землевпорядником – означає стати гордістю навчального закладу.
Підводячи підсумки можемо ствердно сказати, що професія землевпорядника «Почесна в минулому, потрібна сьогодні, актуальна в майбутньому».
 
Наталія ГРИЦИШИН,
завідуюча технічного відділення