Пропозиції та зауваження щодо змістовного наповнення освітньо-професійної програми «Транспортні технології»підготовки фахівців ОПС «Фаховий молодший бакалавр» просимо надсилати: на електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або скористатися формою зворотного зв’язку.

 

pdf Проєкт ОПП “Транспортні технології” ФПО 2022

 

 

У репертуарі ансамблю народно-сценічні,сучасні,стилізовані,сюжетні хореографічні композиції. Ансамбль є невід'ємною частиною творчого життя коледжу. Являється учасником культурних та мистецьких заходів міста. Бере активну участь в обласних,Всеукраїнських та міжнародних фестивалях-конкурсах хореографічного мистецтва.

Володар премій І, ІІ ступеня та Гран Прі.

На заняттях студенти вивчають тонкощі хореографічного мистецтва,вміння красиво володіти своїм тілом, вдосконалюють вже набуті навички та втілюють їх на сцені розкриваючи свій духовний світ і відкриваючи в собі нові таланти.

Учасники коллективу:
Гнатюк Назар
Марієнко Валерія
Мироненко Катерина
Петриченко Олег
Петриченко Євген
Труба Вікторія
Когут Ганна
Довгуля Даніїл

Керівник: Маєвська Юлія Віталіївна.

Оголошення

Графік презентації вибіркових дисциплін

Схема вибору дисциплін 

Заява на вибір дисциплін у 2022-23 н.р.

Каталог вибіркових дисциплін 2020-2021 н.р.

Каталог вибіркових дисциплін 2021-2022 н.р.

 

Презентації вибіркових дисциплін 

 

 

Пропозиції та зауваження щодо змістовного наповнення освітньо-професійної програми «Комп'ютерні науки»підготовки фахівців ОПС «Фаховий молодший бакалавр» просимо надсилати: на електронну адресу (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) або скористатися формою зворотного зв’язку.

  

pdf Проєкт ОПП “КОМП'ЮТЕРНІ НАУКИ” ФПО 2022